Życiowe wybory Marcina Koniecznego

  • Bieganie

Mkon, czyli Marcin Konieczny specjalista od triathlonu na dystansie Ironman, pozwolił sobie na szybki przegląd swoich butów New Balance.

Także zaczynamy. „Zima należała do modelu Hierro. Hierro – będąc butem crossowym zimą daje nie tylko dobrą stabilizację na śliskim podłożu ale i bardzo solidną amortyzację. Większość treningów zimowych latałem jednak na asfalcie lub po mocno zmarzniętym śniegu”.

Jak to wygląda w przypadku butów treningowych? „Treningi tempowe odbywały się na asfalcie i tam korzystałem z modelu zante. To kapeć nie but. Cudowne wybalansowanie między komfortem amortyzacji a lekkością buta powoduje, ze bardzo zastanawiałem się czy nie polecieć w nich maratonu […] Dla mnie to hicior treningowy 2016."

To jeszcze coś na wiosnę. „Kiedy odstawiłem Hierro, a nie biegałem treningów tempowych kupiłem model 680v3, który miał za zadanie zostać butem do tłuczenia. Wiosną przygotowywałem się do ORLEN maratonu więc poza treningami tempowymi szukałem butów typowych do tuptania długich wybiegań po lesie głównie.”

Zachęcamy do przeczytania całego wpisu Marcina, który znajdziecie TUTAJ.

Poznaj historię marki
New Balance

zobacz więcej

Newsletter

Raz w tygodniu wysyłamy informacje o nowych tekstach oraz ciekawe linki. Obiecujemy - zero spamu, same konkrety.