Z New Balance żadna pogoda Cię nie zaskoczy!

  • Lifestyle

Szare ulice, przejmujący wiatr i niska temperatura. Najwyższa pora coś z tym zrobić. Zobaczcie co przygotowaliśmy dla Was w tym roku.

Ta seria zadebiutowała rok temu i od razu zdobyła uznanie wielu kobiet. Mowa o WL701, która dostępna jest w trzech kolorach. Modele wykonane są ze skóry naturalnej, a dzięki amortyzowanej podeszwie zapewniają maksimum komfortu. W tym sezonie pojawiła się także nowość – seria KH800, która wyposażona jest w technologię H2O Resistant, więc idealnie sprawdzi się podczas jesiennych, deszczowych dni.

Oczywiście dla wszystkich mężczyzn też coś mamy. Jasień i zima nie mogłyby się obejść bez dobrze znanej i sprawdzonej serii 754, która na przestrzeni kilku lat zyskała wielu fanów. Dodatkowo pojawiła się nowa kolorystyka HL755, którą wykonano z najwyższej jakości skóry naturalnej.

Chłodne dni wymagają odpowiedniego przygotowania, dlatego mamy dla Was wyjątkową kolekcję kurtek 'Luxe Down Jacket', które są połączeniem nowoczesnego stylu z optymalnym komfortem użytkowania. Wykonane zostały z wytrzymałego materiału poliestrowego, a ich wypełnienie stanowi w 90% kaczy puch oraz 10% pierzu, które zapewniają lekkość oraz ciepło. Sam fason wyróżnia się odblaskowymi wstawkami przy kieszeniach i swobodnym dopasowaniem.

Nowości z kolekcji zimowej cały czas się pojawiają, dlatego polecamy uważnie śledzić naszą stronę – www.nbsklep.pl

Poznaj historię marki
New Balance

zobacz więcej

Newsletter

Raz w tygodniu wysyłamy informacje o nowych tekstach oraz ciekawe linki. Obiecujemy - zero spamu, same konkrety.