Uwolnij swoją szybkość z Vazee v2!

  • Bieganie

Nowy design, nowa technologia, nowy Vazee. W tym sezonie mamy dla was drugą generację jednego z naszych najlepszych modeli biegowych: Vazee Pace oraz Vazee Rush.

Vazee Pace w tamtym roku został uznany za “Najlepszy debiut” według magazynu “Runner’s World”. Został także okrzyknięty “Najlepszy w swojej klasie” w listopadowym czasopiśmie Triathlete Magazine.

Unikalna konstrukcja gumowej podeszwy połączona z lekką pianką REVlite zapewnia bardzo dobrą amortyzację oraz komfort przy zachowaniu niewielkiej wagi.
Seria Vazee Pace idealnie dopasowuje się do stopy, a dzięki specjalnej konstrukcji zapewnia dodatkową ochronę w okolicy pięty.

Specyfikacja:
– 6 mm drop dla naturalnego ułożenia stopy podczas biegania
– bezszwowe łączenia materiałów
– amortyzująca pianka REVlite
– wierzch wykonany z materiałów syntetycznych oraz siatki

Vazee Rush, to następca kultowego modelu „890”. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób biegających głównie po asfalcie czy kostce brukowej. Swój egzamin zdają również podczas ćwiczeń na siłowni. Vazee Rush świetnie sprawdza się na dystansach od 5 km do półmaratonu.

Vazee Rush v2 i jego unikalna konstrukcja podeszwy środkowej Rapid Rebound połączona z lekką pianką REVlite zapewnia bardzo dobrą amortyzację oraz komfort przy zachowaniu niewielkiej wagi i doskonałemu dopasowaniu do stopy.

Specyfikacja:
– 6 mm drop dla naturalnego ułożenia stopy podczas biegania
– wzmocniona ochrona tylnej części stopy
– formowana wkładka
– bezszwowe wykończenie detali
– wierzch wykonany z materiałów syntetycznych


Poznaj historię marki
New Balance

zobacz więcej

Newsletter

Raz w tygodniu wysyłamy informacje o nowych tekstach oraz ciekawe linki. Obiecujemy - zero spamu, same konkrety.