Trenuj z New Balance

  • Fitness

Sportowy styl życia ma obecnie swoje odbicie również w świecie mody. Jako jedna z najpopularniejszych marek sportowych na świecie postawiliśmy na najwyższą jakość produktów, nowoczesne technologie, które pomagają podczas wzmożonego wysiłku fizycznego oraz modne fasony.

Naszą serię butów treningowych poznacie po indeksach WX (damskie) oraz MX (męskie).

To modele przeznaczone głównie do dynamicznych treningów na siłowni, fitnessu, cossfitu czy aerobiku. Dzięki niewielkiej wadze oraz wyjątkowej amortyzacji będziecie mogli dać z siebie wszystko podczas ćwiczeń.

Większość modeli treningowych wyposażona jest w technologię CUSH+. Jest to bardzo miękka i elastyczna podeszwa, która wpływa na wysoki komfort i wygodę podczas intensywnych treningów.

Dobrze znana wszystkim biegaczom podeszwa Fresh Foam również znalazła swoje zastosowanie w modelach treningowych. Dzięki odpowiedniej strukturze zapewnia ochronę stawów.

Nowością na sezon jesień/zima 2016 są dwa damskie modele WX99GF oraz WX99WS.

Wyposażone są one w technologię Flexonic. Jest to specjalny bieżnik podeszwy z poprzecznymi wypustkami zapewniającymi dodatkową elastyczność oraz wstawki w obszarach zwiększonego obciążenia dla jeszcze lepszej przyczepności i wsparcia. Dodatkowo szkieletowa konstrukcja górnej części obuwia, zapewnia lekkość, wsparcie oraz precyzyjne dopasowanie. Warstwa składa się z dwóch powłok cienkiego materiału połączonego ze sobą bezszwowo, stanowiąc ochronę przeciwko otarciom podczas treningów.

Nasze modele treningowe znajdziecie w naszym sklepie internetowym:

- Damskie modele treningowe

- Męskie modele treningowe

Dla miłośników sportowego stylu życia mamy również całą serię ubrań, które łączą w sobie wygodę, modny fason oraz najwyższą jakość wykonania. Materiały zapewniają suchość i komfort poprzez odpowiednie przenoszenie wilgoci na zewnątrz, utrzymują także optymalną temperaturę ciała podczas wzmożonego wysiłku fizycznego.

Wszystkie nasze ubrania dostępne w sprzedaży znajdziecie na www.nbsklep.pl

Poznaj historię marki
New Balance

zobacz więcej

Newsletter

Raz w tygodniu wysyłamy informacje o nowych tekstach oraz ciekawe linki. Obiecujemy - zero spamu, same konkrety.