Przygotuj się na zimę z New Balance!

Smutna ulica, przejmujący wiatr i niska temperatura. Najwyższa pora coś z tym zrobić... tylko jak się ubrać? Spokojnie, specjalnie dla Was przygotowaliśmy nasz zimowy niezbędnik!

Zaczynamy od butów. Szare ulice nie są dla nas, dlatego w tym sezonie dla kobiet mamy serię WL701 dostępną w trzech kolorach. Modele wykonane są ze skóry naturalnej, a dzięki amortyzowanej podeszwie zapewniają maksimum komfortu. Na uwagę zasługuje także seria WFL710, która w tym roku doczekała się kobiecej odsłony. Modele wykonano z materiałów syntetycznych o zwiększonej odporności na wodę.

Mężczyźni również nie powinni narzekać. Na pułkach sklepowych już pojawiła się dobrze znana i sprawdzona seria 754, która na przestrzeni kilku lat zyskała wielu fanów. Dodatkowo wprowadziliśmy całkowicie nowy model - HL755, który wykonano z najwyższej jakości skóry naturalnej.

Do zimy nie da się przygotować bez dobrej kurtki, dlatego w tym roku mamy dla Was wyjątkową kolekcję zatytułowaną 'Luxe Down Jacket'. Kurtki te są połączeniem nowoczesnego stylu z optymalnym komfortem użytkowania. Wykonane zostały z wytrzymałego materiału poliestrowego, a ich wypełnienie stanowi w 90% kaczy puch oraz 10% pierzu, które zapewniają lekkość oraz ciepło. Sam fason wyróżnia się odblaskowymi wstawkami przy kieszeniach i swobodnym dopasowaniem.

Nie mogło także zabraknąć ciepłych bluz, spodni, rękawiczek i czapek. Wszystkie nasze produkty znajdziecie poniżej:

Zimowa kolekcja damska

Zimowa kolekcja męska

Poznaj historię marki
New Balance

zobacz więcej

Newsletter

Raz w tygodniu wysyłamy informacje o nowych tekstach oraz ciekawe linki. Obiecujemy - zero spamu, same konkrety.