Polski dystrybutor New Balance najlepszy na świecie!

  • Lifestyle

Polski dystrybutor New Balance najlepszy na świecie!

Podczas globalnego mitingu wszystkich przedstawicielstw marki New Balance, który tym razem odbywał się w Atlancie, rozdano coroczne nagrody. Laureatem New Balance Global Awards w kategorii najlepszego dystrybutora na świecie został Tarmax, wyłączny dystrybutor marki na terenie Polski. Dla obecnych na gali przedstawicieli polskiej firmy było to ogromne zaskoczenie:

„Nie spodziewaliśmy się aż tak ogromnego wyróżnienia! Od momentu kiedy zaczęliśmy w 1996 roku przebyliśmy długą drogę, która ostatecznie doprowadziła nas do miejsca gdzie jesteśmy dziś. Zbudowaliśmy niepodważalną pozycję marki New Balance na polskim rynku i cały czas staramy się sukcesywnie ją rozwijać. Dziękuje wszystkim zaangażowanym za niewiarygodne poświęcenie, ta nagroda to głównie wasza zasługa!” – komentuje Wojciech Majkut, Prezes Zarządu.

Dziś New Balance w Polsce to setki najwyższej klasy produktów. W każdym z 38 sklepów na terenie kraju, wymagający klient znajdzie coś dla siebie. Oprócz butów do biegania, z których marka słynie od ponad 110 lat, prezentowana jest także dynamicznie rozwijająca się kolekcja piłkarska i tenisowa. Co sezon półki wypełniają też klasyczne buty i akcesoria z kategorii lifestyle, wśród których nie może zabraknąć produktów oznaczonych metką „Made in England” i „Made in USA”.

Poznaj historię marki
New Balance

zobacz więcej

Newsletter

Raz w tygodniu wysyłamy informacje o nowych tekstach oraz ciekawe linki. Obiecujemy - zero spamu, same konkrety.