Pasja, pracowitość, trening i wyrzeczenie... to życie Cheerleaders Gdynia.

  • Fitness

Cheerleaders Gdynia są jedną z najpopularniejszych grup tancerek sportowych w Polsce i jedną z najlepszych grup cheerleaderek w Europie. Jako New Balance mamy przyjemność wspierać dziewczyny podczas ich treningów i występów.

Występy dziewczyn cieszą kibiców nie tylko z Trójmiasta i Polski, ale również przykuwają uwagę zagranicznej widowni. Na co dzień Cheerleaders Gdynia tańczą na meczach Asseco Gdynia. Ich talent mogliśmy podziwiać także podczas meczów piłkarskiej reprezentacji Polski, piłkarzy ręcznych, futbolistów amerykańskich oraz w trakcie Final Four koszykarskiej Euroligi. Dziewczyny gościły już na parkietach Turcji, Litwy, Rosji, Węgier, Austrii oraz Niemiec.

Ten sukces zawdzięczają ogromnej pracy, pasji, zaangażowaniu i wyrzeczeniom dla zespołu. Jeśli chcielibyście przyjrzeć się życiu Cheerleaders Gdynia, warto zobaczyć reportaż przygotowany przez Trans Word Sport.

Dziewczyny z grupy Cheerleaders Gdynia nie zwalniają tempa, ciężko trenują i stawiają sobie coraz wyższe i ambitniejsze cele. Tym bardziej jesteśmy dumni z faktu, że możemy wspierać te utalentowane dziewczyny.

Poznaj historię marki
New Balance

zobacz więcej

Newsletter

Raz w tygodniu wysyłamy informacje o nowych tekstach oraz ciekawe linki. Obiecujemy - zero spamu, same konkrety.