Odliczamy do Virgin Money London Marathon!

  • Bieganie

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się Maraton w Londynie, który jest obecnie jednym z najbardziej prestiżowych biegów maratońskich na świecie. Jako jego sponsor jesteśmy dumni, że możemy być częścią tego wydarzenia.

Pierwsza edycja maratonu odbyła się w 1981 roku, obecnie impreza zaliczana jest do największych i najbardziej prestiżowych maratonów na świecie wchodząc w skład World Marathon Majors. To właśnie do Londynu zjeżdżają wszyscy najlepsi biegacze na świecie, dlatego czeka nas ogromna dawka emocji i rywalizacji.

Jako sponsor techniczny Virgin Money London Marathon wydaliśmy także limitowaną wersję modelu 890, która dedykowana jest specjalnie na to wydarzenie. Model M890LN6 znajdziecie w wyjątkowej cenie, która nawiązuje do dystansu maratonu.

Oprócz wsparcia samego maratonu nasza współpraca obejmuje również wydarzenia towarzyszące m.in. Vitality Westminster Mile, the Vitality London 10,000, the Standard Chartered Great City Race and The Big - nowy półmaraton w Londynie!

New Balance, jest również oficjalnym sponsorem New York Road Runners oraz TCS New York City Marathon, kontynuując tym samym strategię sponsoringu największych maratonów w wiodących miastach na całym świecie.

Poznaj historię marki
New Balance

zobacz więcej

Newsletter

Raz w tygodniu wysyłamy informacje o nowych tekstach oraz ciekawe linki. Obiecujemy - zero spamu, same konkrety.