Nowa kolekcja New Balance nadchodzi!

  • Lifestyle

Wielkimi krokami zbliża się kolekcja na sezon wiosna / lato. Co Was czeka w 2018 roku? Zdradzamy pierwsze sekrety!

W tym sezonie przede wszystkim wrócimy do klasyki i modelu 574. To jedna z najbardziej popularnych i lubianych serii, która doczekała się już wielu wersji kolorystycznych. Tym razem jednak postawimy przede wszystkim na klasyczne kolory nawiązujące do przeszłości.

Nie oznacza to jednak, że w naszej ofercie nie pojawią się modele, które czerpią z nowoczesnych rozwiązań, w tym także połączenie modelu 574 i podeszwy Fresh Foam, czyli seria 574 Sport, która swoją premierę miała w tamtym roku. Najnowsza kolekcja 'Peaks to Streets' pojawi się w ciągu kilku dni!!!

W nowej wersji kolorystycznej powróci także seria 247, która zainspirowana została naszymi kultowymi modeli: 1300; 574; 576 oraz 998. Cała seria zaprojektowana została z myślą o miejskim stylu życia, który trwa 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

Nie możemy się już doczekać, aby wszystko Wam pokazać! :) A jeśli nie chcecie, aby coś Was ominęło, to zapraszamy do dołączenia do naszego wydarzenia na Facebooku - Nowa kolekcja New Balance | wiosna / lato 2018

Poznaj historię marki
New Balance

zobacz więcej

Newsletter

Raz w tygodniu wysyłamy informacje o nowych tekstach oraz ciekawe linki. Obiecujemy - zero spamu, same konkrety.