New Balance x Hypetalk – premiera na HYPEMARKET

  • Lifestyle

Hypetalk jest największą w Polsce facebookową grupą zrzeszającą fanów streetwearu i sneakersów. Premiera koszulek odbędzie się podczas HYPEMARKET, a sprzedaż rozpocznie się od godziny 12:30. Śpieszcie się, bo koszulki są mocno limitowane!

Współpraca New Balance oraz grupy Hypetalk zaczeła się od jednego eventu w sklepie Grailpoint. Początkowo miał to być mały projekt, jednarazowa akcja tylko z okazji imprezy w Grailpoincie. Oprócz kilku koszulek, powstały także specjalne korki. Obserwując ogromne zainteresowanie produktem, postanowiliśmy stworzyć oficjalną kolaborację. Koszulki swoją premierę będą miały podczas HYPEMAKET, a sprzedaż zacznie się od godziny 12:30

Hypemarket to targi szeroko pojętej mody ulicznej (ubrań, obuwia, lifestylu), które prezentują wiodące brandy streetwearowe z całego świata. W tym miejscu będziecie mogli: sprzedać własne przedmioty, poznać zupełnie nowe początkujące firmy, sprawdzić najnowsze modele marek, które już znacie, a także zobaczyć na żywo najrzadsze itemy pożądane przez fanów streetwearu z całego świata.

DATA: 9 czerwca 2018r. (Sobota)
MIEJSCE: Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy, Bracka 25 Warszawa
CZAS: 12:00 - 19:00

Poznaj historię marki
New Balance

zobacz więcej

Newsletter

Raz w tygodniu wysyłamy informacje o nowych tekstach oraz ciekawe linki. Obiecujemy - zero spamu, same konkrety.