New Balance sponsorem najstarszego maratonu w Polsce [KONKURS!]

  • Bieganie

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się Maraton w Dębnie, czyli maraton z największą historią w Polsce. Pewnie wiecie, że marka New Balance jest jedną z najstarszych marek sportowych na świecie i w tym roku obchodzi jubileusz z okazji 110 lat istnienia.

Z tego powodu, mamy dla Was zabawę, w której do wygrania będą najnowsze, treningowe buty do biegania New Balance 1080 wykonane w technologii Fresh Foam.

Flagowy model biegowy w najnowszym wydaniu 1080v6 z podeszwą Fresh Foam. Dzięki zastosowaniu najlepszych technologii pokonywanie każdego kilometra podczas treningu będzie jeszcze prostsze. Obuwie przeznaczone dla stopy neutralnej oraz supinującej do biegów na twardych nawierzchniach. Wkładka Ortholite® oraz podeszwa Fresh Foam gwarantują amortyzację oraz komfort użytkowania na najwyższym poziomie.

ZASADY

Aby wziąć udział w zabawie należy wytypować czas 110 zawodnika na mecie maratonu w Dębnie. Typy należy wpisywać w komentarzu pod tym postem w formacie:

HH:MM:SS (godziny, minuty, sekundy) np.: 2:45:10.

Osoba, która będzie najbliżej faktycznego czasu na mecie, zgarnia od nas nowiutkie NB. W przypadku zgłoszeń z takimi samymi typami, decyduje kolejność zgłoszeń. Rozwiązanie konkursu nastąpi 6 kwietnia. Wyniki zostaną ogłoszone w tym poście w godzinach wieczornych.

CZAS-START!

___________________

Zwyciężył Kurt Rolson! Gratulujemy! Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu :)

Poznaj historię marki
New Balance

zobacz więcej

Newsletter

Raz w tygodniu wysyłamy informacje o nowych tekstach oraz ciekawe linki. Obiecujemy - zero spamu, same konkrety.