New Balance sponsorem Enea 5150 Warsaw Triathlon!

  • Bieganie

Każde wydarzenie triathlonowe to wielkie święto sportu, które tworzą niesamowici zawodnicy i kibice. Już 11 czerwca wystartuje Enea 5150 Warsaw Triathlon, którego jesteśmy sponsorem. Możecie oczekiwać niezapomnianych wrażeń i wielu emocji!

W Polsce z roku na rok przybywa fanów triathlonu i „ludzi z żelaza”. 11 czerwca odbędzie się druga edycja tych prestiżowych zawodów. Do Warszawy przyjadą miłośnicy triathlonu z kilkudziesięciu krajów świata, by zmierzyć się z dystansem olimpijskim. Do pokonania będą mieli 1,5 km pływania, 40 km jazdy na rowerze i 10 km biegu.
Część pływacka zostanie rozegrana nad Zalewem Zegrzyńskim. Następnie uczestnicy zawodów przejadą rowerami do centrum Warszawy. Ostatni etap rywalizacji odbędzie się przy Krakowskim Przedmieściu i ulicy Karowej. Meta usytuowana jest przy Teatrze Wielkim – Operze Narodowej.

Nie ma wątpliwości, że triathlon to najbardziej energetyczna dyscyplina sportowa na świecie. W niedzielę na trasie Enea 5150 Warsaw, ramię w ramię staną ze sobą lokalni triathloniści oraz sportowcy z innych miast i krajów. Enea 5150 Warsaw Triathlon to pierwsza duża impreza triathlonowa w stolicy. Nigdy wcześniej zawodnicy nie mogli rywalizować na trasie w ścisłym centrum Warszawy.

Enea 5150 Warsaw Triathlon jest organizowany na licencji World Triathlon Corporation, właściciela legendarnej serii IRONMAN.

Poznaj historię marki
New Balance

zobacz więcej

Newsletter

Raz w tygodniu wysyłamy informacje o nowych tekstach oraz ciekawe linki. Obiecujemy - zero spamu, same konkrety.