New Balance oficjalnym sponsorem Copernicus Cup w latach 2018 - 2019

  • Bieganie

15 lutego 2018 r. najlepsi lekkoatleci świata wystartują w Arenie Toruń, podczas Mityngu Lekkoatletycznego Copernicus Cup.

Od pierwszej edycji zimowego odpowiednika Diamentowej Ligi – IAAF World Indoor Tour, to wyjątkowe lekkoatletyczne wydarzenie wspiera New Balance.

W tym roku w Arenie Toruń możemy spodziewać się prawdziwego zlotu gwiazd. Dyrektor imprezy - Krzysztof Wolsztyński przyznaje, że w Polsce tak silnie obsadzonego mityngu lekkoatletycznego jeszcze nie było: „Medaliści olimpijscy, zawodnicy, którzy zdobywali medale mistrzostw świata i Europy. Wspomnę chociażby o wicemistrzyni świata z Londynu na 100 i 200 metrów Marie-Josée Ta Lou, brązowym medaliście tej imprezy na 800 metrów Kipyegonie Bett czy płotkarce Pameli Dutkiewicz z Niemiec oraz oczywiście cała polska czołówka”.

O skali wydarzenia mogą świadczyć dane z raportu Press Service z ubiegłorocznej edycji. Badanie wykazało, że na temat mityngu ukazały się 1023 publikacje, a dotarcie dzięki ogólnoświatowym relacjom telewizyjnym zbliżyło się do 700 milionów potencjalnych kontaktów.

Jako dumny sponsor tego wydarzenia gorąco zapraszamy 15 lutego do Torunia!

Początek zawodów o godzinie 18:00. Transmisja live w TVP2 od godziny 18:45.

Więcej informacji znajdziecie na copernicuscup.pl

Poznaj historię marki
New Balance

zobacz więcej

Newsletter

Raz w tygodniu wysyłamy informacje o nowych tekstach oraz ciekawe linki. Obiecujemy - zero spamu, same konkrety.