New Balance i Spiropharm

  • Bieganie

Jesteśmy niezwykle dumni, że możemy wspierać Spiropharm Marathon Project, który jako pierwszy w Polsce, w ciągu dwóch lat chce wysłać 8 osób na maratony z cyklu World Marathon Majors. W tym roku udało się wziąć udział w maratonie w Tokio, a jesienią zostaną wysłane 3 kolejne osoby do Berlina i Chicago.

Uczestników Spiropharm Marathon Project zaopatrzyliśmy w nasze akcesoria. Otrzymali buty Fresh Foam 1080, a także odzież na letnie treningi - koszulki i spodenki.

A co sami myślą o naszym sprzęcie?

Gosia Pazda-Pozorska:

Buty do spokojnego wybiegania i trochę szybszych treningów są super. Bardzo komfortowe i lekkie. Z przyjemnością pokonuję w nich kolejne kilometry. Jeśli chodzi o koszulki, to nigdy lepszych materiałów nie widziałam, szybko wysychają, są przewiewne. Jakby były moją skórą, są świetne. Krótkie spodenki z wszytymi majtkami dają super komfort, również przewiewne i kobiece od strony wizualnej.

Gosia Banaś:

Buty mają dobre materiały i fajną kolorystykę. Czuję, że moje stopy mają pełny komfort, po twardych nawierzchniach biega się bardzo przyjemnie i lekko. Ubrania mają super design, zwłaszcza spodenki, które są bardzo wygodne i dobrze dopasowane. Koszulki również świetnie leżą i są przewiewne, idealne na letnią pogodę.

Witek Tosik:

W produktach New Balance kilka elementów od razu zwróciło moją uwagę. Jakość wykonania to pierwszy z nich. Koszulka, spodenki, buty są świetne. Koszulkę dobrałem za pierwszy podejściem, choć często mam wątpliwości, czy lepsza będzie S czy M. Tu rozmiar S leży idealnie, dając z jednej strony komfort ruchów, z drugiej dobrze trzyma się ciała. Spodenki wygodne, w ciekawym kroju i z przydatną mini kieszonką na ekspres. Wizualnie komplet jest super. Buty wybierałem z pomocą ekspertów, którzy doradzili mi ten model, biorąc pod uwagę ich główne przeznaczenie oraz moją aktualną formę, a raczej kontuzję, którą miałem. But zapewnia doskonałą stabilność i dzięki odpowiedniemu drop'owi daje dodatkowo wsparcie dla mojego „Achillesa”. Cały sprzęt spełnia całkowicie moje oczekiwania i jestem bardzo zadowolony.

Więcej o Spiropharm Marathon Project znajdziecie na www.spiropharmmarathon.pl

Poznaj historię marki
New Balance

zobacz więcej

Newsletter

Raz w tygodniu wysyłamy informacje o nowych tekstach oraz ciekawe linki. Obiecujemy - zero spamu, same konkrety.