M1500 Colour Prism #NBmadeUK

  • Made in UK

Nasza wizytówka, czyli seria #NBmadeUK. Modele z kategorii premium są ręcznie wykonane z najlepszych materiałów w naszej fabryce w Wielkiej Brytanii, gdzie każdy z pracowników odpowiedzialny jest za pojedynczy detal.

Jedną z najpopularniejszych serii wyprodukowaną w Wielkiej Brytanii jest model M1500, jego historia rozpoczęła się w 1988 roku i była prawdziwą rewolucją w świecie biegowym. To co wyróżniało ten model, to jak na tamte czasy wysoka cena (buty kosztowały 150 dolarów), a także najbardziej zaawansowana technologicznie konstrukcja. Właśnie to drugie wpłynęło na to, że M1500 błyskawicznie stał się najpopularniejszym butem z naszej angielskiej fabryki we Flimby. Swoją renomę zyskał za sprawą najwyższej jakości wykonania, użytych materiałów, a także amortyzacji podeszwy.

Tak samo jest w przypadku serii Colour Prism. Co jeszcze wyróżnia ten model? Jego historia nawiązuje do podstawowych barw drukarskich – CMYK. Sneakersy posiadają cholewę wykonaną ze skóry naturalnej i przewiewnej siateczki. Całość opiera się na podeszwie, która w części środkowej łączy świetnie amortyzującą piankę EVA o potrójnej gęstości z systemem ENCAP, natomiast część zewnętrzną wykonano z przyczepnej gumy.

Koniecznie musicie to sprawdzić - M1500 Colour Prism

Poznaj historię marki
New Balance

zobacz więcej

Newsletter

Raz w tygodniu wysyłamy informacje o nowych tekstach oraz ciekawe linki. Obiecujemy - zero spamu, same konkrety.