Hanon x New Balance 520 'Fisherman’s Blues'

  • Lifestyle

W tym roku mija trzynasta rocznica pierwszej współpracy New Balance ze szkockim butikiem Hanon zlokalizowanym na północy Szkocji w Aberdeen. Tym razem na warsztat wzięto model 520, a nowy projekt zatytułowano 'Fisherman’s Blues'.

Hanon postanowił odświeżyć klasyczny model 520, który swoją premierę miał w 1970 roku. Za inspirację posłużyła bogata historia północnego regionu Szkocji oparta na połowie ryb na Morzu Północnym. Port w Aberdeen jest największym portem rybackim na wyspach, a jego historia sięga aż 900 lat. Ta wyjątkowa seria, to także swego rodzaju hołd dla marynarzy, których pochłonęło morze.

W najnowszym modelu 520 „Fisherman’s Blues” mamy zatem cholewkę wykonanej ze skóry w odcieniach koloru turkusowego, błękitnego oraz czarnego. Kolory przechodzą warstwami od najjaśniejszej barwy na przodzie po najciemniejszą na tyle. Wszystko to postawiono na białej kontrastowej podeszwie. Każda para w zestawie będzie miała trzy komplety sznurówek, specjalnie przygotowane na tę okazję pudełko oraz worek na buty.

Hanon x New Balance 520 'Fisherman’s Blues' znajdziecie w Polsce wyłącznie w Run Colors, Chmielna20, WorldBox oraz Distance.

Poznaj historię marki
New Balance

zobacz więcej

Newsletter

Raz w tygodniu wysyłamy informacje o nowych tekstach oraz ciekawe linki. Obiecujemy - zero spamu, same konkrety.