Duma, radość, szczęście, spełnienie marzeń…TCS NEW YORK CITY MARATHON zaliczony!

  • Bieganie

Maratończycy z Ruchowa Akademia Zdrowia (RAZ-Szczecin) wrócili już do Polski po pokonaniu jednego z najbardziej prestiżowych maratonów na świecie.

Ponad 51 000 zawodników ukończyło tegoroczną edycję NYC Marathon. Na trasie, wszystkich uczestników dopingowało ponad 2,5 mln fantastycznych kibiców. Aż siedemdziesięciu biegaczy z Polski wystartowało w barwach stowarzyszenia RAZ-Szczecin.

„Dziękujemy firmie NEW BALANCE. To dla nas duży zaszczyt móc współpracować z Wami. To dzięki Wam mogliśmy być Biało – Czerwoni. Koszulki techniczne i Polo, które otrzymał każdy z naszych klientów nie tylko służyły nam na miejscu ale pozostaną fantastyczną pamiątką, którą dumnie będziemy prezentować tu n. miejscu w Polsce na licznych imprezach biegowych w których wszyscy uczestniczymy”.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc wszystkim uczestnikom RAZ i dziękujemy za zaufanie, to była dla nas wielka przyjemność móc spełnić marzenia o pokonaniu maratonu w Nowym Jorku.

Oficjalnym przewoźnikiem były Polskie Linie Lotnicze LOT, wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy na TCS NEW YORK CITY MARATHON 2017.

Szczegóły znajdziecie wkrótce na stronie RAZ-Szczecin :)

Poznaj historię marki
New Balance

zobacz więcej

Newsletter

Raz w tygodniu wysyłamy informacje o nowych tekstach oraz ciekawe linki. Obiecujemy - zero spamu, same konkrety.