Drużyna Energii wkracza do gry!

Razem z Energa wystartowaliśmy z ogólnopolskim programem sportowo-edukacyjnym skierowanym do uczniów klas VI i VII szkół podstawowych, a jego głównym celem jest zachęcenie młodych ludzi do aktywności fizycznej

W tym zadaniu pomogą nam nasi ambasadorzy: Krzysztof Golonka, Bartosz Ignacik, Marek Citko i Krzysztof Ignaczak.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w akcji? To bardzo proste, po pierwsze należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie DruzynaEnergii.pl. Może to zrobić nauczyciel lub dyrektor szkoły. Aby wejść do programu, uczniowie muszą nagrać liczący nie więcej niż 120 sekund materiał wideo, w którym pokażą sportowy charakter swojej szkoły. Termin zgłoszeń mija 13 listopada.

100 szkół z najciekawszymi zgłoszeniami otrzyma zestawy strojów sportowych New Balance i weźmie udział w projekcie Drużyna Energii.

- Misją naszej firmy jest edukacja najmłodszych w zakresie aktywności fizycznej, ale też dbanie o prawidłową dietę, właściwe nawadnianie i odżywianie. Dlatego wartością dodaną projektu Drużyna Energii z pewnością będzie możliwość edukacji dzieci również w tym zakresie. A do tego atrakcyjni Ambasadorzy i fajne stroje sportowe jako nagrody z pewnością spodobają się dzieciakom – mówi Robert Leszczyński, dyrektor marketingu sportowego New Balance.

Raz w tygodniu na stronie akcji ambasadorzy opublikują film z ćwiczeniami, które uczniowie będą musieli powtórzyć. Za każde wideo z zadaniem szkoła otrzyma punkty. Do najbardziej aktywnej w każdym miesiącu placówki przyjedzie drużyna ambasadorów i przeprowadzi wyjątkowy konkurs. Punktowana będzie precyzja, powtarzalność i technika. Wśród konkurencji nie zabraknie widowiskowych strzałów w poprzeczkę czy perfekcyjnego podbijania piłki siatkowej. Jest o co walczyć! Dla trzech najlepszych szkół nagrodą jest wyposażenie sali gimnastycznej.

Drużyna Energii została objęta patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Instytutu Matki i Dziecka. Program wystartował 17 października.

Szczegóły akcji: www.druzynaenergii.pl

Poznaj historię marki
New Balance

zobacz więcej

Newsletter

Raz w tygodniu wysyłamy informacje o nowych tekstach oraz ciekawe linki. Obiecujemy - zero spamu, same konkrety.